TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Zaufanie Pacjentów ma dla nas ogromną wartość, dlatego zobowiązujemy się do zapewnienia opieki medycznej na najwyższym poziomie. Nasza propozycja jest indywidualnie dopasowana do potrzeb, dzięki czemu pomagamy spełniać marzenia.

Zapewniamy szeroki wachlarz usług skierowany do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Nasze usługi obejmują:

  • leczenie niepłodności partnerskiej,
  • konsultacje ginekologiczne,
  • opiekę położniczą,
  • opiekę pediatryczną,
  • konsultacje internistyczne,
  • konsultacje urologiczne i andrologiczne,
  • konsultacje i warsztaty psychologiczne.
  • Pomagamy zarówno w prewencji chorób, jak i przezwyciężamy te schorzenia, które już się pojawiły. Grupa wykwalifikowanych specjalistów współpracujących z nami zapewnia fachową opiekę medyczną każdorazowo opartą na dogłębnym wywiadzie, zaawansowanej diagnostyce i specjalistycznych badaniach.

    W leczeniu niepłodności korzystamy ze standardów diagnostyczno-leczniczych zaaprobowanych przez ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii), ASRM (Amerykańskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu) oraz przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii.

Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.