Klinika VITROLIVE obecnie poszukuje kandydatki na stanowisko:

Nasze centrum leczenia niepłodności obecnie poszukuje pracowników z prawem wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego.

Zadania, które będziesz wykonywać na tym stanowisku, obejmują:

  • przeprowadzanie badania nasienia
  • pobieranie krwi do analiz laboratoryjnych
  • prowadzenie baz danych
  • koordynacja programów zdrowotnych
  • współpraca przy badaniach naukowych i klinicznych.

Szukamy osoby otwartej i chętnej do nauki, komunikatywnej, umiejącej pracować w zespole i empatycznej w stosunku do naszych Pacjentów. Mile widziana jest znajomość języków obcych: angielskiego i/lub niemieckiego.

Jeśli jesteś osobą obowiązkową, sumienną, rzetelną i dobrze zorganizowaną, to może być praca dla Ciebie! Wszystkim zakwalifikowanym diagnostom zapewniamy program szkoleniowy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@vitrolive.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

W przesyłanym dokumencie nie zapomnij o umieszczeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Główne zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie pacjenta do badań specjalistycznych i zabiegów oraz asystowanie przy ich wykonywaniu,
  • podawanie leków zgodnie z uprawnieniami zawodowymi oraz zgodnie ze zleceniem lekarza,
  • uzupełnianie stanu leków i sprawdzanie terminów ich ważności,
  • pobieranie materiałów do badań diagnostycznych i specjalistycznych,
  • zamawianie niezbędnego sprzętu jednorazowego, materiałów i środków medycznych
  • dokonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych pacjenta,
  • wstępna ocena stanu zdrowia pacjenta,
  • udzielanie pomocy w stanach zagrożenia życia,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • budowanie pozytywnych relacji z pacjentem

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Empatia

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Dogodną formę współpracy – umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV oraz listu motywacyjnego, oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych na adres: biuro@vitrolive.pl

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ COVID-19 STAŻE W VITROLIVE SĄ WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA.

  • Oferta kierowana jest do studentów ostatniego roku analityki medycznej, biologii i biotechnologii.
  • Proponowane praktyka jest bezpłatna.
  • Uczestnicy stażu mają szansę przejść szkolenie pod okiem specjalistów i zdobyć niezbędne kwalifikacje zawodowe.
  • CV i list motywacyjny należy wysłać na adres anna.janicka@vitrolive.pl.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Wakacje.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych!

Pencil

Aktualności

Światowej sławy Ekspert z Oxfordu odpowiada na Wasze pytania

VL_insta_2020_56
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 23 września

Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive - O nas

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.