TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku. Miejscem świadczenia usług medycznych jest Szczecin. W ramach podstawowych usług Vitrolive zajmuje się pełnoprofilową diagnostyką niepłodności oraz leczeniem z zakresu ginekologii i położnictwa, ze szczególnym naciskiem na wyspecjalizowane działanie w kierunku leczenia niepłodności partnerskiej oraz wykonywanie zapłodnień pozaustrojowych (in vitro). Od 2018 roku Vitrolive należy do międzynarodowego porozumienia The Fertility Partnership.

Siedziba Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive

Zgłaszający się do Vitrolive Pacjent objęty zostaje kompleksową opieką konsultacyjną, diagnostyczną i terapeutyczną. W zależności od potrzeb i decyzji Pacjenta, stosowane są wszelkie dostępne i uznane metody leczenia niepłodności, w tym m.in. leczenie nieprawidłowości owulacji i zaburzeń miesiączkowania, inseminacja domaciczna, zapłodnienie pozaustrojowe in vitro (również z wykorzystaniem nasienia Dawcy lub komórki jajowej Dawczyni). Całość procesu diagnostyczno-leczniczego wsparta jest kompleksowym poradnictwem embriologicznym, medycznym oraz psychologicznym. Na potrzeby zabiegów in vitro, klinika prowadzi bank komórek rozrodczych i zarodków.

Vitrolive posiada wyspecjalizowaną kadrę lekarską i embriologiczną. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie kliniki jest prof. dr hab. n. med. Rafał Kurzawa – wybitny ginekolog położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości oraz specjalista embriologii klinicznej. Profesor Kurzawa pełni funkcję Kierownika Katedry i Zakładu Ginekologii i Zdrowia Prokreacyjnego PUM w Szczecinie, jest Dyrektorem Medycznym The Fertility Partnership w Polsce, Wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii, a także długoletnim przewodniczącym Sekcji Płodności i Niepłodności Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz krajowym reprezentantem Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Kierowany przez niego personel tworzą specjaliści różnych dziedzin, zaangażowani w proces samokształcenia oraz budowania obopólnej satysfakcji ze współpracy z Pacjentem.

Certyfikaty Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive

Klinika dysponuje nowoczesnym wyposażeniem, najwyższej jakości sprzętem laboratoryjnym i medycznym, zgodnym z obowiązującymi standardami europejskimi. Jest jednostką certyfikowaną, spełniającą wymagania ISO 9001:2015. Jako pierwszy ośrodek w Polsce prowadzi kontrolę stanu zdrowia i rozwoju dzieci urodzonych po leczeniu metodami ART. Raportuje także do Europejskiego Monitoringu Wyników IVF (EIM). Dzięki stałej współpracy z największą w Polsce siecią laboratoriów medycznych Diagnostyka, Vitrolive – na podstawie materiałów pobranych w siedzibie w Szczecinie – może wykonywać wszystkie analizy laboratoryjne na terenie całego kraju. Vitrolive zostało również uznane za Firmę Godną Zaufania za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

W ramach swojej praktyki klinika realizuje badania kliniczne i angażuje się w projekty unijne. Przez cały okres trwania Programu Ministerstwa Zdrowia pn. „Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016″ Vitrolive pozostawało jego realizatorem, wykonując zabiegi in vitro finansowane z środków publicznych.

Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 16 sierpnia

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.