TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Od 2018 roku Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive jest częścią międzynarodowej sieci klinik leczenia niepłodności – The Fertility Partnership. Współpraca z wzajemnie uzupełniającą się strukturą europejskich organizacji pozwala na pełniejsze wykorzystanie obustronnych doświadczeń i kompetencji.

The Fertility Partnership (TFP) jest obecnie jedną z największych grup zrzeszających kliniki leczenia niepłodności w Europie. Kluczowe wartości przyświecające jej członkom obejmują pięć obszarów: troskliwą opiekę nad pacjentem, niekwestionowany profesjonalizm, wielką pasję do swojej pracy, a także niepodważalną rolę zaufania oraz dążenia do rozwoju i innowacji w procesie leczenia. Grupa TFP jest tworem żywych, uczących się organizacji, nieustannie mobilizujących się wzajemnie do osiągania jak najlepszych efektów. Członkom grupy przyświeca myślenie, że stosowane postępowanie medyczne ma leczyć efektywnie, aby oszczędzać czas i finanse Pacjentów oraz skracać ich drogę do rodzicielstwa.

The Fertility Partnership - kliniki w Wielkiej Brytanii i w Polsce

Obecnie partnerstwo zrzesza ośrodki z różnych krajów – ich dokładną listę znajdziesz tu.

Obecność kliniki Vitrolive w porozumieniu TFP to gwarancja, iż standard oferowanych usług jest weryfikowany przez systemy nadzoru i kontroli wypracowane przez ponad 35 lat działania porozumienia. Każda osoba decydująca się na skorzystanie z pomocy Vitrolive może mieć pewność, iż wybiera wiarygodnego partnera, za którym stoi wieloośrodkowa ekspertyza i ugruntowany kodeks etyczny. Członkowie The Fertility Partnership wykorzystują najnowocześniejsze technologie wspomagania rozrodu, co przekłada się na wskaźniki sukcesu w leczeniu niepłodności partnerskiej.

Więcej informacji o klinice dostępne jest na oficjalnej stronie.

Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.