Decyzja o tym, gdzie udać się na leczenie, jest ważna i na pewno pomocna może okazać się wcześniejsza wizyta w wybranym przez siebie ośrodku. W tym celu organizujemy różne bezpłatne spotkania informacyjno-warsztatowe, na których masz szansę usłyszeć o naszych usługach, poznać część naszego zespołu oraz zrozumieć sposób i styl naszej pracy.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją drogę do rodzicielstwa, czy od jakiegoś czasu już ją kontynuujesz, możemy Ci pomóc. Uczestnicząc w „Popołudniu dla płodności” poznasz nas i nasze podejście. Niniejszy cykl to spotkania informacyjne, na których w swobodnej atmosferze można porozmawiać z reprezentantami naszej kliniki i dać sobie szansę na sprawdzenie, czy jesteśmy miejscem dla Ciebie.

Co zawiera program cyklu „Popołudnia dla płodności”?

  • opowiadamy o rekomendacjach i algorytmach w diagnostyce i leczeniu niepłodności,
  • omawiamy konkretne zagadnienia medyczne,
  • wyjaśniamy wątpliwości dotyczące samej procedury zapłodnienia pozaustrojowego i rozwoju zarodka,
  • przedstawiamy standardy opieki nad pacjentem w TFP,
  • przedstawiamy nasze kliniki, ich zespołu, standardy działania i wnętrza,
  • zapoznajemy Was z organizacją i możliwościami finansowania leczenia,
  • pomagamy oswoić niepokoje i trudne emocje.

Spotkania odbywają się zgodnie z kalendarzem wydarzeń dostępnym poniżej, w formie zdalnej lub fizycznie w budynku TFP Fertility Vitrolive. Przed spotkaniem zarejestrowane osoby otrzymają mailowo indywidualne zaproszenie i dokładną instrukcję o spotkaniu.

 

W ramach spotkań z zespołem TFP oferujemy także inne bezpłatne cykle wydarzeń. Tematyka warsztatów każdorazowo podawana jest przez nas przy informacji o konkretnym wydarzeniu. W ramach popołudniowych spotkań:

  • dr Anna Janicka (dyrektor ds. jakości i rozwoju) przedstawi standardy opieki nad pacjentem w naszej klinice,
  • prof. dr hab. Rafał Kurzawa (dyrektor medyczny grupy TFP w Polsce) opowie o rekomendacjach i algorytmach w diagnostyce i leczeniu niepłodności,
  • dr Anna Petri (kierownik ds. embriologii) wyjaśni wątpliwości dotyczące zapłodnienia pozaustrojowego i rozwoju zarodka.

Po zarejestrowaniu na spotkanie zarejestrowane osoby otrzymają mailowo indywidualne zaproszenie i dokładną instrukcję, jak technicznie dołączyć do spotkania. Prosimy sprawdzać pocztę i… do zobaczenia na warsztacie!

UWAGA! Ze względu na chęć utrzymania formuły warsztatowej, liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wcześniejszą rejestrację możliwą po kliknięciu guzika wydarzenia poniżej.

Zapoznaj się z zasadami RODO i regulaminem webinariów Vitrolive

UWAGA! Rejestracji na e-spotkania dokonujemy do godz. 15:00 dnia poprzedzającego warsztaty. Zgłoszenia wysłane po tym czasie automatycznie zapisywane są liście uczestników dla kolejnego webinaru.

Warsztaty popołudniowe dla zainteresowanych leczeniem

środa, 22 wrz 2021

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców

„Przygotuj się na powitanie swojego dziecka”

Godziny: 17:00 - 19:00

Kawiarenka Vitrolive, al. Wojska Polskiego 103 w Szczecinie

Fully Booked

wtorek, 28 wrz 2021

Pomagamy zostać rodzicami – poznaj naszą klinikę (webinar)

prowadzenie: Anita Koman

Godziny: 17:30

Wydarzenie online

Fully Booked

wtorek, 5 paź 2021

Co trzeba wiedzieć przed leczeniem in vitro - perspektywa embriologa

prowadzenie: dr Marta Sikora-Polaczek

Godziny: od 17:30

Wydarzenie online

Fully Booked

czwartek, 7 paź 2021

Pomagamy zostać rodzicami – poznaj naszą klinikę

prowadzenie: Anita Koman

Godziny: 17:30

TFP Fertility Vitrolive al. Wojska Polskiego 103 70-483 Szczecin

Fully Booked
Pencil

Aktualności

prof. Rafał Kurzawa: „Mam marzenie”

VL_news_prestiz
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 22 września

VL_grafiki_2021_war_rodz

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

0