TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Decyzja o tym, gdzie udać się na leczenie, jest ważna i na pewno pomocna może okazać się wcześniejsza wizyta w wybranym przez siebie ośrodku. W tym celu organizujemy bezpłatne spotkania informacyjno-warsztatowe, na których masz szansę usłyszeć o naszych usługach, poznać część naszego zespołu oraz zrozumieć sposób i styl naszej pracy.

Wszystkich rozważających leczenie niepłodności w Vitrolive zapraszamy na cykliczne warsztaty informacyjno-praktyczne, podczas których możesz spotkać się z naszym reprezentantem i porozmawiać z nim na omawiany w ramach spotkania temat. Obszary poruszane przez nas dotyczą samego prowadzenia leczenia w ujęciu medycznym i embriologicznym, organizacji programów in vitro oraz aspektów kosztowych leczenia.

Tematyka warsztatów każdorazowo podawana jest przez nas przy informacji o konkretnym wydarzeniu. W ramach popołudniowych spotkań:

  • prof. dr hab. Rafał Kurzawa (dyrektor medyczny grupy The Fertility Partnership w Polsce) opowie o rekomendacjach i algorytmach w diagnostyce i leczeniu niepłodności,
  • dr Anna Petri (kierownik ds. embriologii w Vitrolive) wyjaśni wątpliwości dotyczące zapłodnienia pozaustrojowego i rozwoju zarodka,
  • dr Anna Janicka (dyrektor ds. jakości i rozwoju w Vitrolive) przedstawi standardy opieki nad pacjentem w naszej klinice,
  • Dorota Malasiewicz (dyrektor finansowa w Vitrolive) zapozna Państwa z kosztami leczenia.

Najbliższe planowane spotkania, ze względu na ograniczenie możliwości kontaktu bezpośredniego, odbędą się w formule zdalnych webinariów. W dniu poprzedzającym e-spotkanie zarejestrowane osoby otrzymają mailowo indywidualne zaproszenie i dokładną instrukcję, jak technicznie dołączyć do spotkania. Prosimy sprawdzać pocztę i… do zobaczenia na e-warsztacie!

UWAGA! Ze względu na chęć utrzymania formuły warsztatowej, liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wcześniejszą rejestrację możliwą po kliknięciu guzika wydarzenia poniżej.

Zapoznaj się z zasadami RODO i regulaminem webinariów Vitrolive

UWAGA! Rejestracji na e-spotkania dokonujemy do godz. 15:00 dnia poprzedzającego warsztaty. Zgłoszenia wysłane po tym czasie automatycznie zapisywane są liście uczestników dla kolejnego webinaru.

Warsztaty popołudniowe dla zainteresowanych leczeniem

środa, 7 lip 2021

Jak się przygotować do in vitro?

prowadzenie: dr Anna Janicka

Godziny: 13:00 - 14:00

TFP Fertility Vitrolive al. Wojska Polskiego 103 70-483 Szczecin

Fully Booked
Pencil

Aktualności

„TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny.” 2021 – zapraszamy na bezpłatne badania nasienia

VL_news_2021_tata
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 7 lipca

Moja pierwsza wizyta w Vitrolive

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

0