TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

dr n. med. ANNA PETRI
Kierownik ds. Embriologii

Członkini Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych.

W 2002 ukończyła studia na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Nauk Przyrodniczych na kierunku biologicznym i uzyskała tytuł magistra biologii. W tym samym roku podjęła pracę asystenta w Laboratorium Bakteriologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej SPSK Nr 1. W 2003 roku uzyskała tytuł Diagnosty Laboratoryjnego. Od 2005 jest związana z pracą w Laboratoriach Wspomaganego Rozrodu: w latach 2005-2007 była związana z Kliniką Ginekologii i Rozrodczości w Szpitalu Klinicznym Nr 1 PAM na stanowisku asystenta, a od 2007 dołączyła do zespołu Vitrolive. W 2011 uzyskała certyfikat Embriologa Klinicznego Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), zaś w 2013 uzyskała certyfikat Embriologa Klinicznego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii. W kwietniu 2017 roku obroniła rozprawę doktorską.

Zespół laboratorium tworzą także: dr n. med. Anna Majewicz-Broda (embriolog kliniczny), mgr inż. Alicja Kario (embriolog kliniczny), dr n. med. Aleksandra Rosiak-Gill (diagnosta laboratoryjny), mgr Natalia Iwanowska (młodszy embriolog kliniczny), Mateusz Fic (diagnosta laboratoryjny), Monika Adamowicz (diagnosta laboratoryjny) i Aleksandra Sobkowiak (magister biologii).

dr n. med. ANNA PETRI

Działalność Naukowo-Badawcza

  • Biotechnological and clinical outcome of in vitro fertilization in non-obese patients with polycystic ovarian syndrome – LINK
  • Sex life among infertile couples treated with artificial reproductive techniques
  • An analysis of sperm examination connected with specifying diagnostic reliability ranges and the ranges of admissible laboratory error
  • Occupational exposure and semen quality
  • GnRH antagonist (cetrorelix) VS. Agonist (triptorelin) in controlled ovarian hyperstimulation for non-obese IVF PCOS patients. A prospective study
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.