Absolwentka Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego.

W 2006 r. uzyskała tytuł licencjata, a w 2008 r. obroniła tytuł magistra biotechnologii. Słuchaczka Studium Doktoranckiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2013 roku obroniła rozprawę doktorską z zakresu patomorfologii i onkologii uzyskując stopień doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej. Z VitroLive związana od 2008 roku. W 2013 uzyskała certyfikat Embriologa Klinicznego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE). W 2018 r. zdała międzynarodowy egzamin na embriologa klinicznego Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Członek Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE).

vl_insta_2021_umwiz2
Pencil

Aktualności

„Staramy się o dziecko!” – nowy cykl spotkań webinarowych TFP

VL_warsztaty_2021_war_ssod
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

wto 26 października

Co trzeba wiedzieć przed leczeniem in vitro?

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.