W 2012 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Analityka Medyczna na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie uzyskując tytuł Diagnosty Laboratoryjnego.

W 2013 roku rozpoczęła studia doktoranckie pod okiem prof. dr hab. n. med. Małgorzaty Piaseckiej w Zakładzie Histologii i Biologii Rozwoju PUM w Szczecinie. W 2018 roku obroniła pracę doktorską pod tytułem: Wpływ wieku mężczyzny na wybrane parametry seminologiczne, uzyskując stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu oraz Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. Jest autorem oraz współautorem publikacji naukowych i wystąpień prezentowanych na polskich i zagranicznych konferencjach naukowych, których tematyka obejmuje męski układ rozrodczy.

Od 2015 roku związana z kliniką Vitrolive. Wykonuje analizy w laboratorium seminologicznym oraz zajmuje się pacjentami w punkcie pobrań. Od 2020 roku pomaga parom w dążeniach do posiadania potomstwa koordynując Program Dawstwa Komórek Jajowych. Od 2017 roku jest również pracownikiem Zakładu Histologii i Biologii Rozwoju PUM w Szczecinie.

dr n. med. Aleksandra Rosiak – Gill
Pencil

Aktualności

PTMRiE w sprawie szczepień na COVID-19 kobiet w ciąży oraz przygotowujących się lub w trakcie leczenia niepłodności

VL_news_szczepienie
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 3 lutego

Moja pierwsza wizyta w Vitrolive

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.