DR HAB. N. MED. CEZARY PAKULSKI
Koordynator zespołu specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii

W skład zespołu wchodzą lekarze: lek. med. Paweł Bąk, lek. med. Magdalena Mączka, dr n. med. Krzysztof Mikulski, lek. med. Anna Ostrowska-Badura, dr n. med. Tomasz Surudo oraz lek. med. Tomasz Wegner.

VL_20_ane_02
Pencil

Aktualności

Światowej sławy Ekspert z Oxfordu odpowiada na Wasze pytania

VL_insta_2020_56
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 23 września

Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive - O nas

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.