Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu oraz Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE).

W 2008 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2009 roku z najlepszym wynikiem w województwie zachodniopomorskim (13 wynik w kraju) złożyła Lekarski Egzamin Państwowy (LEP). W 2015 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, zaś w 2017 uzyskała tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii. Od 2013 roku współpracuje z Kliniką VitroLive. Jej szczególne zainteresowania endokrynologia ginekologiczna oraz patologia wczesnej ciąży.

justyna_widecka_VL
Pencil

Aktualności

Światowej sławy Ekspert z Oxfordu odpowiada na Wasze pytania

VL_insta_2020_56
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 23 września

Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive - O nas

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.