Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

W 2008 r. ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. W 2016 r. uzyskał tytuł specjalisty urologa FEBU (Fellow of European Board of Urology). W 2014 r., po odbyciu stażu specjalizacyjnego pod nadzorem Katedry Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zdał w Barcelonie egzamin i otrzymał tytuł androloga klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii (EAA Clinical Andrologist). W czerwcu 2021 obronił rozprawę doktorską z andrologii pt. „Ocena wybranych parametrów seminologicznych i biomarkerów niepłodności męskiej”. Z zespołem VitroLive współpracuje od 2013 r. Zawodowo interesuje się urologią onkologiczną oraz niepłodnością męską.

michal_kups_VL

Działalność Naukowo-Badawcza

  • Czy zaawansowany wiek ojcowski ma wpływ na sukces rozrodczy? Część I: Ocena wybranych parametrów seminologicznych – LINK
  • Czy zaawansowany wiek ojcowski ma wpływ na sukces rozrodczy? Część II: Rozwój zarodka, uzyskanie ciąży oraz zdrowie potomstwa – LINK
  • Carcinoma in the inactive bladder – the dilemma of the forgotten organ – LINK
Pencil

Aktualności

„Staramy się o dziecko!” – nowy cykl spotkań webinarowych TFP

VL_warsztaty_2021_war_ssod
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

wto 26 października

Co trzeba wiedzieć przed leczeniem in vitro?

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.