TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Członkini Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Neonatologii.

Studia medyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej ukończyła w 1996 roku. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 1998 roku, na podstawie pracy nad warunkami pozyskiwania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. W 2006 roku zdała egzamin specjalizacyjny II° z pediatrii. Pracę zawodową rozpoczęła na Oddziale Neonatologii Kliniki Położnictwa i Perinatologii PAM, następnie od 2001 roku związała się z Kliniką Pediatrii PAM. Od 2008 roku jest adiunktem w Pracowni Propedeutyki Chorób Dzieci, od tego momentu też współpracuje z kliniką VitroLive. Jej zainteresowania zawodowe dotyczą pełnoprofilowej oceny stanu zdrowia i rozwoju dzieci urodzonych po leczeniu niepłodności.

VL_20_lek_PKurzawa_02

Działalność Naukowo-Badawcza

  • Correlation between serum homocysteine levels and selected atherosclerosis risk factors in children and adolescents with simple obesity – LINK
  • Immaturity or hypotrophy? The cord blood leptin levels in preterm and small-for-gestational age neonates – LINK
  • Improved method for delivery room collection and storage of human cord blood cells for grafting – LINK
  • Umbilical cord blood cytokines: a new diagnostic parameter? A preliminary report – LINK
  • The effect of umbilical cord blood cytokines on clonogenicity of hemopoietic stem cells isolated from umbilical cord blood – LINK
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.