TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Współzałożyciel Spółki VitroLive oraz działającego w jej strukturach Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności VitroLive

Doktor Sienkiewicz jest członekiem Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE) oraz Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (ASRM). Od 2014 roku jest członkiem Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

W 1988 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Do roku 2009 pracował jako nauczyciel akademicki w Pomorskiej Akademii Medycznej. W 1992 roku uzyskał I°, a w 1995 roku II° specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. W 1998 roku obronił rozprawę doktorską i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2018 roku uzyskał tytułu specjalisty w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Był współtwórcą Laboratorium Wspomaganego Rozrodu przy Klinice Ginekologii i Rozrodczości Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 PUM w Policach, za co w 1998 roku otrzymał nagrodę JM Rektora Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2001 i 2007 roku otrzymał honorowy tytuł „Lekarz Przyjacielem Kobiety” nadany mu przez czytelniczki miesięcznika „Twój Styl”. Do 2015 r. pracował jako asystent w Klinice Medycyny rozrodu i Ginekologii w SPSK nr 1 w Policach. Szczególne zainteresowania zawodowe to: medycyna rozrodu, endokrynologia ginekologiczna, ginekologia estetyczna i chirurgia endoskopowa.

VL_20_lek_Sienkiewicz_02

Działalność Naukowo-Badawcza

  • Leptin concentrations in patients with polycystic ovary syndrome before and after met-formin treatment depending on insulin resistance, body mass index and androgen con-centrations–introductory report – LINK
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.