TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

W 1999 z wyróżnieniem ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej. W latach 2001-2009 pracowała w Katedrze i Klinice Ginekologii Operacyjnej Onkologii Ginekologicznej Dorosłych i Dziewcząt. W tym czasie wielokrotnie brała udział w konferencjach i sympozjach naukowych. Zdobyła certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dwukrotnie odbyła zagraniczne staże w Wielkiej Brytanii. Prowadziła zajęcia ze studentami, również w ramach programu anglojęzycznego. W 2010 roku ukończyła specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii. W latach 2009-2015 pracowała w Klinice Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM, a od 2015 była pracownikiem Szpitala MSWiA w Szczecinie, gdzie zdobywała doświadczenie w zakresie ginekologii operacyjnej. Aktywnie dyżuruje na sali porodowej Szpitala Powiatowego w Gryfinie i Stargardzie. Uczestniczyła w wielu kursach ginekologii operacyjnej, kolposkopii, ultrasonografii w zakresie ginekologii, położnictwa oraz chorób piersi. Zainteresowania zawodowe oscylują wokół patologii szyjki macicy, endoskopii ginekologicznej – histeroskopii i laparoskopii, ginekologii operacyjnej, medycyny rozrodu, planowania rodziny, zdrowia seksualnego, szeroko pojętej ultrasonografii położniczo-ginekologicznej.

VL_20_lek_Knap_02
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.