Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej. Od 2011 roku jest zatrudniona w Klinice Medycyny Rozrodu i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie poza pracą na Oddziale Ginekologii zajmuje się szkoleniem studentów Programu Anglojęzycznego Wydziału Lekarskiego PUM. Od roku 2011 współpracuje z Oddziałem Położnictwa i Ginekologii SP ZOZ ZDROJE w Szczecinie. Współprace z VitroLive rozpoczęła w roku 2014. Jej zainteresowania zawodowe dotyczą medycyny rozrodu, endoskopii ginekologicznej i położnictwa.

marta_dabrowska_VL
Pencil

Aktualności

Bezpieczeństwo Pacjentek ciężarnych w Vitrolive

SU_PTGiP
calendar

Dowiedz się, jak leczymy:

śro 1 kwietnia

VL_IDP

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.