TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

DARIA TERLIKOWSKA
Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologów Niepłodności.

Psycholog o specjalności klinicznej. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie z wyróżnieniem obroniła pracę magisterską zatytułowaną „Wybrane czynniki osobowości a style radzenia sobie ze stresem u kobiet zmagających się z niepłodnością”. W 2016 roku zakończyła edukację na podyplomowych studiach o kierunku „Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” powołanych przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Posiada uprawnienia do prowadzenia badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu. W Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności VitroLive udziela pomocy w diagnozie i leczeniu niepłodności, prowadzi pomoc seksuologiczną, a także terapię indywidualną oraz par. Jest uczestniczką wielu spotkań naukowych, w tym konferencji zrzeszającej Polskich Psychologów Leczenia Niepłodności zorganizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „NASZ BOCIAN”.

VL_20_lek_Terlikowska_02
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.