Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00

Pomoc psychologiczna

Sytuacje kryzysowe pojawiają się w życiu bez zapowiedzi. Towarzysz im zwykle uczucie lęku, gniewu, żalu, bezradności czy skrajnego osamotnienia. Jeśli czujesz, że dotychczasowe mechanizmy powrotu do stanu równowagi psychicznej nie działają, być może potrzebujesz pomocy specjalisty.

1

W klinice VitroLive Pacjentom w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi pomaga psycholog Daria Terlikowska. W ramach spotkań wybrać można terapię indywidualną, spotkania dla Par oraz – w przypadku problemów związanych z leczeniem niepłodności – proponujemy Pacjentom także udział w grupie wsparcia.

Warto wiedzieć, że wszystkie Pary zakwalifikowane do procedury zapłodnienia pozaustrojowego w naszej placówce mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji psychologicznej i dwóch kolejnych z rabatem 50%.

Skorzystanie ze wsparcia psychologicznego zalecane jest także w przypadku uczestniczenia w Program Dawstwa Komórek Jajowych. Kobiety, które rozważają przekazanie komórek jajowych innej Parze, w VitroLive zapewnione mają konsultacje darmowe.

Konsultację z psychologiem każdorazowo należy umawiać przez recepcję kliniki.