TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Portal Pacjenta pozwala na posiadanie i wykorzystywanie własnego konta internetowego w celu zapewnienia dostępu do wiadomości przesyłanych przez klinikę Vitrolive, a także podgląd wyników oraz dokumentów związanych z leczeniem w naszej placówce. Portal Pacjenta pozwala śledzić swój kalendarz leczenia w trakcie potwierdzania jego kolejnych etapów, jak również sprawdzać dane dotyczące umówionych wizyt lekarskich.

W Portalu Pacjenta można też uzupełnić dane osobowe i inne szczegóły na temat przebytych chorób, co ułatwi rozmowę z lekarzem i pozwoli uporządkować historię choroby. Portal znajduje się pod adresem portal.vitrolive.pl.

Po telefonicznej rejestracji w naszej klinice każdy pacjent otrzymuje drogą elektroniczną szczegółową instrukcję, zawierającą spersonalizowane dane, pozwalające na zalogowanie się do portalu. Pierwsze hasło zostanie wygenerowane przez Vitrolive, niemniej rekomendujemy jego zmianę na samodzielnie wybrane przy pierwszym zalogowaniu się do portalu. Jeśli zapomnieliby Państwo, jakie było Państwa hasło i nazwa użytkownika, można je łatwo odzyskać lub ustawić na nowo.

Jak uzyskać dostęp do Portalu Pacjenta?

Po pierwszej rejestracji telefonicznej na wskazany przez Państwa adres e-mail powinna przyjść wiadomość na temat Portalu Pacjenta. W pierwszym e-mailu poprosiliśmy o potwierdzenie imienia i nazwiska oraz daty urodzenia – w ten sposób chcielibyśmy się upewnić, że właściwie odnotowaliśmy Państwa adres poczty elektronicznej. Po otrzymaniu odpowiedzi wysłaliśmy kolejną wiadomość, zawierającą dane do logowania.

Jeśli nie otrzymali Państwo takiej wiadomości lub chcieliby otrzymać ją ponownie, prosimy o kontakt telefoniczny z kliniką pod numerem 91 88 69 260 lub poprzez formularz kontaktowy. Pozwoli nam to zweryfikować Państwa adres poczty elektronicznej i rozpocząć procedurę rejestracji konta.

Logowanie

Po wprowadzeniu podanej nazwy użytkownika i hasła uzyskają Państwo dostęp do portalu i wszystkich jego funkcjonalności. Przy pierwszym logowaniu warto zmienić hasło na takie, które będzie łatwe do zapamiętania. W tym celu prosimy zalogować się do portalu, wybrać zakładkę „Dane osobowe”, a następnie „Moje dane osobowe”. Pola zmiany hasła znajdują się na końcu formularza. Aby móc uzupełnić pola zmiany hasła, należy najpierw wcisnąć guzik „Edytuj”, znajdujący się w tej sekcji. Po ustawieniu prawidłowego hasła prosimy zatwierdzić zmiany klikając „Zapisz”.

Jednocześnie prosimy o sprawdzenie i uzupełnienie wprowadzonych przez personel kliniki danych osobowych (również ich pisowni), by upewnić się, że są poprawne. W celu zmiany danych należy najpierw wcisnąć guzik „Edytuj”, znajdujący się w tej sekcji. Po wpisaniu prawidłowych danych, prosimy zatwierdzić zmiany klikając „Zapisz”.

Odwiedź Portal Pacjenta Vitrolive!

VL_ico_PP
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.