Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00
USŁUGI

VITROLIVE

GinekologiaGinekologia

Ginekologia

Nasi wykwalifikowani specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii ginekologicznej, rozrodczości i uroginekologii pomagają wszystkim kobietom niezależnie od wieku i problemu.

Ginekologia

Polecamy kompleksową opiekę medyczną kobietom w każdym wieku, oferując konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, zabiegi i profilaktykę m.in. w zakresie położnictwa i ginekologii, endokrynologii, ginekologii endokrynologicznej, genetyki oraz chirurgii onkologicznej. W VitroLive specjalizujemy się w leczeniu niepłodności z uwzględnieniem zapłodnienia pozaustrojowego. Prowadzimy też poradnictwo w zakresie medycyny rozrodu oraz opiekujemy się ciążami, zapewniając przy tym pełnoprofilową diagnostykę prenatalną. Dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze medycznej, nowoczesnym technikom terapeutycznym oraz posiadanemu sprzętowi medycznemu w VitroLive istnieje możliwość szybkiego uchwycenia zmian w mięśniu sercowym nienarodzonego jeszcze dziecka i zaplanowania leczenia.

Umożliwiamy przeprowadzenie operacji uroginekologicznych związanych z leczeniem wszystkich form nietrzymania moczu, a także obniżeniem narządów miednicy mniejszej i związanymi z tym dolegliwościami.

Skontaktuj się z naszą recepcją w celu umówienia spotkania z lekarzem.