Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00

Dziecko

Pomagamy dzieciom nie tylko w chorobie, ale też jesteśmy otwarci na pytania rodziców, którzy chcą się upewnić, czy ich dziecko rozwija się prawidłowo, pragną uzyskać opinię o stanie zdrowia swojej pociechy lub dowiedzieć się, co można zrobić, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób u dziecka w przyszłości.

1

W VitroLive skorzystasz z porad pediatry, który w czasie konsultacji zbada stan zdrowia dziecka i oceni jego prawidłowy rozwój. W razie jakichkolwiek niepokojących sygnałów lub zachorowania lekarz zleci odpowiednie badania i zaproponuje leczenie. U Pacjentów prowadzących ciążę pod okiem specjalistów z naszej kliniki, w przypadku gdy istnieje podejrzenie występowania wad płodowych, lekarz ma możliwość skonsultowania sytuacji z kardiologiem dziecięcym.

Klinika VitroLive jest pierwszym ośrodkiem w Polsce, który rozpoczął przeprowadzanie zalecanej przez standardy unijne kontroli stanu zdrowia i rozwoju dzieci urodzonych po zapłodnieniu pozaustrojowym. Dzieci konsultowane są przez naszego pediatrę po 6, 12 i 24 miesiącu życia. Staramy się, aby każde dziecko urodzone przy wsparciu IVF w naszej klinice zostało poddane takiej konsultacji. Jeśli rodzice nie są w stanie fizycznie pojawić się w naszym gabinecie pediatrycznym, prosimy ich o wypełnienie dostępnej poniżej ankiety i przesłanie jej na adres:

Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności VitroLive
ul. Wojska Polskiego 103
70-483 Szczecin

Ankietę można uzupełnić zbiorczo/całościowo – po 24 miesiącach życia dziecka lub etapami – drukując ją częściowo, po 6, 12 i 24 miesiącach.