Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00

Chcę być mamą

Chcę być mamą

Przyczyny niepłodności

Przyczyny niepłodności

Niepłodność może mieć różne podłoża. Najczęstszymi jej przyczynami są czynniki dotyczące obojga Partnerów. W wyjątkowych przypadkach źródłem niepłodności są problemy dotykające tylko kobiety (np. niedrożność jajników) lub tylko mężczyzn (np. brak plemników w nasieniu). W znacznej większości problemy wynikają z szeregu czynników, które można zaobserwować u obojga Partnerów, niezależnie od płci. Należą do nich m.in. zły styl życia, wiek, choroby, waga czy niewłaściwie prowadzone życie intymne.

Jak zwiększyć szansę na zajście w ciążę

Jak zwiększyć szansę na sukces?

Do głównych czynników warunkujących płodność zaliczyć możemy:
• Biologię
• Styl życia
• Środowisko
• Zdrowie

Badania dla kobiet

Badania dla kobiet

Diagnostyka niepłodności żeńskiej winna być wielotorowa. W pierwszej kolejności może obejmować…

Metody leczenia niepłodności u kobiet

Metody leczenia niepłodności

Leczenie niepłodności zawsze powinno rozpoczynać się od jak najprostszych, najmniej inwazyjnych i najtańszych metod leczenia. W ofercie VitroLive znaleźć można najnowocześniejsze oraz zgodne z obowiązującymi światowymi standardami metody leczenia niepłodności. Bogata oferta pozwala dobrać odpowiednie techniki do problemu zdrowotnego Pary.

Bank komórek rozrodczych i zarodków

Bank komórek rozrodczych i zarodków

Mimo coraz doskonalszych metod leczenia niepłodności, są Pary, które swoje marzenie o szczęśliwym rodzicielstwie mogą spełnić jedynie dzięki komórkom podarowanym przez Dawczynie. W VitroLive z powodzeniem prowadzimy Program Dawstwa Komórek Jajowych, który – przy zachowaniu pełnej anonimowości i poczuciu komfortu po obu stronach – pozwala na skuteczne leczenie Par pozbawionych szans na urodzenie dziecka bez wsparcia zewnętrznego.

Zabezpieczenie płodności

Zabezpieczenie płodności

Współczesna medycyna wie, że główną determinantą płodności żeńskiej jest wiek. Dla tych kobiet, które ze względu na sytuację życiową (brak partnera) nie podejmują aktywnych starań o dziecko, a jednocześnie mają świadomość roli wieku w procesie rozrodczym i chciałyby posiadać rodzinę w przyszłości, poleca się rozważenie opcji zapobiegających przyszłym problemom prokreacyjnym.

Wsparcie psychologiczne dla kobiet

Wsparcie psychologiczne

 
Zgodnie z holistycznym podejściem, zdrowie człowieka jest zjawiskiem wielowymiarowym obejmującym zarówno funkcjonowanie fizyczne, jak i psychiczne. W naszym Centrum znajdziesz pomoc ukierunkowaną na poprawę życia w zakresie jego funkcji psychicznych, emocjonalnych, społecznych i behawioralnych.