TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Seksualność jest bardzo ważnym obszarem funkcjonowania człowieka. Niekiedy zdarza się, że bywa on zakłócony problemami natury psychicznej oraz fizjologicznej.

Wszelkie zaburzenia tej sfery mają negatywny wpływ na naszą jakość funkcjonowania oraz samopoczucie. W takiej sytuacji warto rozważyć konsultację psychologiczną.

W Vitrolive oferujemy pomoc skierowaną do osób przeżywających kryzys oraz problemy dotyczące własnej seksualności lub intymności. Jeśli czujesz, że potrzebujesz rozmowy, ustal datę spotkania indywidualnego lub dla Par bezpośrednio w recepcji kliniki.

poniedziałek, 26 lip 2021

Dowiedz się więcej o zapłodnieniu pozaustrojowym

Webinarium z embriologiem

Godziny: 18:30

TFP Fertility Macierzyństwo ul. Białoprądnicka 7a, 31-221 Kraków

Fully Booked

środa, 28 lip 2021

Jak się przygotować do in vitro?

prowadzenie: dr Anna Janicka

Godziny: 13:00 - 14:00

Wydarzenie online

Fully Booked

poniedziałek, 16 sie 2021

Dowiedz się więcej o zapłodnieniu pozaustrojowym

Webinarium z embriologiem

Godziny: 17:30

TFP Fertility Macierzyństwo ul. Białoprądnicka 7a, 31-221 Kraków

Fully Booked
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

0