TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Psychoterapia Pary pozwala pomóc relacji między partnerami. Wsparcie psychologa może dotyczyć rozwiązania konkretnego konfliktu lub problemu, szczególnie jednak ważna jest poprawa wzajemnej komunikacji, praca nad zrozumieniem perspektywy drugiej strony oraz wzmacnianie więzi w celu pogłębienia relacji.

Terapia dla Par skierowana jest do osób, które są w trwającym związku. Na konsultację Pary zapraszamy oboje partnerów mających trudność w rozwiązaniu trwającego kryzysu. Datę spotkania należy ustalić bezpośrednio w recepcji kliniki.

poniedziałek, 26 lip 2021

Dowiedz się więcej o zapłodnieniu pozaustrojowym

Webinarium z embriologiem

Godziny: 18:30

TFP Fertility Macierzyństwo ul. Białoprądnicka 7a, 31-221 Kraków

Fully Booked

środa, 28 lip 2021

Jak się przygotować do in vitro?

prowadzenie: dr Anna Janicka

Godziny: 13:00 - 14:00

Wydarzenie online

Fully Booked

poniedziałek, 16 sie 2021

Dowiedz się więcej o zapłodnieniu pozaustrojowym

Webinarium z embriologiem

Godziny: 17:30

TFP Fertility Macierzyństwo ul. Białoprądnicka 7a, 31-221 Kraków

Fully Booked
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

0